Filozofia

Maximusky - Organic & Ethically Made

W dzisiejszych czasach, kiedy konsumpcjonizm idzie w parze z dominacją syntetycznych materiałów, sklep oferujący wyłącznie produkty naturalne staje się miejscem szczególnie poszukiwanym i cenionym. Zrównoważona marka i Ekologiczny sklep, oferujący wysokiej jakości bieliznę pościelową i naturalne produkty do domu.

Szlachetne kolekcje naszych tekstyliów domowych to produkty na lata, w pełni naturalne, uczciwych producentów, certyfikowane według ekologicznej światowej certyfikacji wyrobów tekstylnych - Global Organic Textile Standard oraz IVNBest lub odznaczającej się zrównoważoną produkcją. Jest to jedyny i niepodważalny dowód na to, że możemy wytwarzać produkty wysokiej jakości dbając o środowisko i ludzi, w sposób odpowiedzialny. Dla nas jest to piorytet i właśnie dlatego tworzymy dla Was nasz sklep!

Maximusky - Filozofia marki.

Naszymi partnerami biznesowymi są wyłącznie firmy, które wyróżniają się zrównoważonym sposobem pozyskiwania i przetwarzania surowców naturalnych. Posiadają należne certyfikaty, potwierdzające ekologiczne pochodzenie lub odznaczają się etyczną działalnością. Wiemy, że jest to właściwe i zgodne z tym, co możemy jeszcze zrobić.

Przemysł tekstylny jest jednym z największych na świecie, a jego potencjał wpływania na nasz świat zarówno w pozytywny, jak i negatywny sposób jest ogromny. Chcemy wykorzystać pozytywną stronę tego potencjału i pokazać, jak odpowiedzialna produkcja tekstyliów może tworzyć nie tylko piękne produkty, ale także piękniejszy świat.

Nasze projekty są inspirowane naturą i oparte na zasadach biofilii, czyli teorii, że ludzie są szczęśliwsi w otoczeniu naturalnych materiałów. Dlatego, używamy wyłącznie włókien naturalnych i organicznych, a do naszych projektów wybieramy stonowane kolory i subtelne wzory. W ten sposób mamy nadzieję tworzyć produkt, który wnosi do waszych domów zdrowotne i terapeutyczne korzyści natury. 

Każdy z nas może mieć wpływ na przyszłość naszej planety, stosując organiczne, trwałe i odpowiedzialnie produkowane tkaniny.