Sól Himalajska

Poznaj dobroczynne właściwości soli Himalajskiej

Sól himalajska powstaje z wysuszonej wody oceanicznej sprzed ponad 250 milionów lat. Ta starożytna sól jest skamieniała ponad 850 metrów pod Himalajami. Dziś jest powszechnie używany jako zamiennik soli kuchennej ze względu na wysoką zawartość minerałów oraz jako lampy solne do jonizacji atmosfery w pomieszczeniu. Ma jednak również właściwości energetyczne, takie jak uziemienie i ochrona przed negatywnymi energiami. Jego różowy kolor emituje wibrację miłości własnej i osobistego wzmocnienia. Jego działanie uziemiające zachęci osobę do zdrowszego stylu życia i stawiania czoła bliskim w wyznaczaniu granic. 

Sól himalajska generuje jony ujemny. To bardzo przyjemne i lecznicze zasypiać z poduszką wypełnioną solą Himalajską. Jony ujemne jonizują organizm, co wiąże się z leczeniem problemów z oddychaniem, łagodzeniem alergii, reumatyzmu i zaburzeń równowagi krwi. Wysoki poziom jonów ujemnych w powietrzu zacznie neutralizować bakterie w atmosferze. Przyniesie to ulgę alergiom, zatorom, bólom głowy, gorączkom, astmie, chorobom płuc. Pobudza również układ odpornościowy.

WŁAŚCIWOŚCI PODUSZKI

Dzięki swoim właściwościom sól himalajska w naturalny sposób, po lekkim podgrzaniu jak i po schłodzeniu, pomaga na zmęczenie, opuchnięte oczy, bóle zatok i migreny.

Twoje domowe SPA

Kojąca poduszka pod oczy wypełniona solą himalajską podczas infekcji górnych dróg oddechowych, do relaksu, jogi, medytacji oraz spokojnego snu.

Poduszka z solą himalajską, delikatnie naciska kontury twarzy i punkty napięcia wokół oczu i czoła, łagodząc napięcie i uspokajając mięśnie, jednocześnie blokując światło, aby wspomóc relaks. Świetnie nadaje się do relaksu, odpoczynku, medytacji, a także do odciążenia oczu po wielu godzinach pracy przy komputerze.

Ekologiczna sól Himalajska

Sól Himalajska, którą wypełniamy nasze poduszki posiada certyfikat rolnictwa ekologicznego.

 Eko certyfikat

Wypróbuj nasze delikatne lecznicze i pocieszające poduszki: Poduszki relaksacyjne